8 komentarzy

 1. Szym

  Hej, jeśli macie hajs to, tak jak pisze Tomasz, warto się poddać zabiegowi. 🙂

  Ja również skorzystałem i nie narzekam.

  Po moim trądziku różowatym nie ma prawie śladu.

  Profilaktycznie oczywiście stosuję też krem.

  Reply

 2. Krystian

  Kurczę, na ten zabieg laserem to mnie zdecydowanie nie stać … Czy istnieją inne, tańsze, ale też skuteczne metody leczenia trądziku różowatego? Jakieś kremy, maseczki, zioła?

  Reply

  • Lila

   Krystian, no jasne, że są! 🙂

   Sama regularnie korzystam z domowych sposobów na trądzik różowaty – tak jak piszesz, maseczek przygotowanych samodzielnie.

   Oprócz tego codziennie nakładam sobie krem oraz dbam o dietę (to też jest ważne).

   Reply

  • Marta

   Domowe sposoby zawsze są fajne ale ja ci polecam Kremy z Acnerose. Nie ma chyba jeszcze peelingów ani czegoś w stylu maseczek tej marki ale Krem na dzień i na noc wg mnie są wystarczające. Płyn też można stosować ale mi wystarczają te 2 rzeczy i powiem szczerze że jest różnica. Twarz przestała być cała różowa i się łuszczyć. Trochę mogłyby byc tańsze no ale na trochę starczają więc to też nie jest częsty wydatek.

   Reply

 3. Tomasz

  Poddałem się zabiegowi laserowemu na trądzik różowaty i moja twarz wygląda jak nowa!

  Reply

 4. Bejbi

  Podobno zakwaszony organizm i nadużycie alkoholu potęgują trądzik różowaty . Zmiana diety jest bardzo ważna. Tylko nie bardzo rozumiem co się ma do tego aktywność fizyczna ? Może ktoś mi powie ….

  Reply

 5. Sonia22

  Ile kosztuje takie leczenie laserem i czy jest naprawdę takie skuteczne ? Przyjaciółka od paru miesięcy męczy się z trądzikiem różowatym , żadne kremy i maści nie pomagają .

  Reply

  • Jolanta

   Myślę, że to zależy od gabinetu jednak. Musisz zapytać w konkretnym gabinecie, w którym chcesz robić zabieg.
   Ja, o ile pamiętam, za 3 zabiegi zapłaciłam 450 zł. Nie wiem, czy to jest drogo, w każdym razie z efektów jestem zadowolona. Teraz profilaktycznie wspomagam się kremem Acnerose.

   Reply

Leave a Reply